Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

A-Nation a SMTown

Včera v Japonsku probíhal A-Nation koncert na kterém nesměli chybět ani Jaejoong, Yoochun a Junsu. Co jsem projížděla různé twittery, tak Hero na koncertě i brečel...

Pokud chcete vidět nějaká videa tak se podívejte třeba na DBSKnights či rovnou na youtube. 

Naproti tomu v Korei včera odstartovala série koncertů SMtown live 2010 po roční odmlce. Koncert byl kolem šesti hodin dlouhý a na podiu se vystřídali snad všichni umělci co jsou pod SME. Čili i Yunho a Max. Jejich vystoupení bylo jedno z posledních (nebo poslední teď již nevím) a začali songy DBSK, zazněla zkrácená verze Mirotic/The way you are/Rising sun, zazněly i nové skladby a Max se připojil i k Super Junior na písničku Don't Don.

Ještě dnes jsem četla, že jak Max tak i Yunho budou vydávat solo alba.

Abych i nezapomněla zmínit, včera jste si mohli na twitteru všimnout, že jedním z trending topic bylo i 2stages1tvxq a TVXQ.

A na našem facebooku se můžete podívat na nějaké fotky z Press Conferenc SMTown

Žádné komentáře
 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.