Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

Advík, sraz a poděkování

Advík již skončil a co by mělo všechno zajímat vás. Asi to, že zde byla přednáška na Dong Bang Shin Ki. Přednášku na poslední chvíli musel dělat někdo jiný, protože slečna co jí měla původně, se organizátorům neozvala.

Ač byla tato přednáška připravená skutečně z hodiny na hodinu, tak musím dát poklonu slečně, co jí měla. V prezentaci bylo mnoho informací, fotek. A v závěru mě (nejen mě, i Babu) potěšilo, že jako jeden ze zdrojů byly uvedeny i naše stránky. Tímto bych chtěla ještě jednou mockrát poděkovat, velice si toho vážíme ^^

Pokud jste na přednášce byli, tak jste si mohli od nás odkoupit placky, které budou k mání i na srazu a rozdávaly se i letáčky či samolepky.

Jestli jste na přednášce byli, ozvěte se pod tento článek a sdělte nám své dojmy a také celkově jak se vám třeba Advík líbil.

Dále bych ještě chtěla zmínit přednášky na SS501 a Super Junior (přeci jen, tahle tři seskupení k sobě patří, ať už přátelstvím anebo stejnou společností). I tyto přednášky mě velice překvapily a potěšily (mnohdy i pobavily či způsobily srdeční zástavy hih).

Co bych chtěla ještě zmínit, nezapomeňte tedy na sraz, který se koná již příští týden v sobotu, tj. 7.srpna a místo setkání je Václavské náměstí (pod koněm) a čas jedna hodina odpoledne! Pokud máte ještě nějaké nápady či návrhy, co byste na srazu chtěli dělat, tak opět, pište do komentů!

Také stále hledáme lidi, co by nám pomohli s překlady a titulkováním shows, jejich drámat a podobně! Více informací ZDE.

A ještě nezapomeňte podporovat český fanclub Kima Heechula na stránkách Heeshrine, twitteru a facebooku

 

Poslední komentáře
07.08.2010 00:39:33: Omlouvám se dala jsem příspěvek pod špatný článek :) Tak jelikož mám teď moc práce jsem tu poprvé o...
03.08.2010 23:47:58: Ano ano :D TEN MRTVÝ nás bavilo ještě hoooodně dlouho :D
03.08.2010 17:05:13: Rashida: Hele jako nic horšího jsem fakt neviděla, ti lidé co měli přednášky na poslední chvíli (na ...
03.08.2010 13:38:48: X japan! Jasně! Kamarádi na život a na smrt se deset let nebavili a pak se dohodli že se znovu vrátí...
 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.