Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

Advík - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "7529":
Sanghee
Tak jelikož mám teď moc práce jsem tu poprvé od začátku advíku. K přednášce o DBSK. Řeknu moc na mne nezapůsobila :( Hodně informací mi tam chybělo, chápu, že to bylo připravované na rychlo, ale i o té slečně jsem slyšela své :)Myslím, že se srdečními zástavami jsi tam nebyla jediná xD celá jedna polovina místnosti při mirotic málem omdlela xD Na těchto přednáškách se sešlo mnoho úžasných lidí. Mmch já jsem seděla v první řadě :) Jinak chci také moc poděkovat za ty placky, protože se nemohu účastnit srazu byla jsem moc ráda. Ještě jsem se chtěla zeptat za jak dlouho plánujete další sraz? Moc ráda bych se seznámila s dalšími lidmi, kteří jsou také naprosto zbláznění do Dong Bang Shin Ki. Názor na Advík. Myslím, že jsem ještě něco takového nezažila! Bylo to naprosto skvělé! Skvělí lidé. Skvělé přednášky. Skvělé soutěže o plakáty xD I když to tancování si mohli odpustit xD Obdivuji Zoey za celou její linii :)
Verča Veselá
Né! TT.TT .. Taky bych chtěla .. ale na Advík nejedu .. >< .. Nikdy jsem tam nebyla,a budu tam moc jet asi až v sedmnácti .. a to opravdu MOŽNÁ, protože mě rodiče nepustí .. jako vždy! >

 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.