Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

best selection #1 - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "4354":
barborafriss
Jinak pokud jsi chtěla odkazy přímo na nějaký ty věci, tak to stačí tam do vyhledávání napsat nějakej z názvů (jako dbsk, tohoshinki a podobně, na každej to najde něco) a vyjede ti co s nima maj :D
barborafriss
Tady je jedno http://www.cdjapan.co.jp tady druhý :D http://www.yesasia.com

A ano ano, sportka bude nutná, protože jako vybráno toho mám tolik, že ani celá výplata by snad nestačila :D
folijovnik
Wohohoho a nemohli by jste mi tady napsat přímo www odkaz. Nějak to nemůžu najít: D Je jedno, jestli to budou CD,DVD nebo oblečení, nebo blbosti. Prostě cokoliv: D. Děkuji moc.

A jinak se asi taky budu snažit vyhrát ve sportce, jinak to nevidím: D
barborafriss
Joooo, na těchhle "cizejch" stránkách se toho dá sehnat poměrně dost :D Vyhraju ve sportce a pak to vykoupíme ^^ To bude teprve rekord prodejnosti!
aiwyanett
Hele taky bych si chtěla časem něco koupit a už nad tím i uvažuju že si neco objednam. Da se to koupit na dosti serverech, od cdjapan pocinaje az po yesasia konce
folijovnik
Tak to je úspěch, páni:))). Taky bych si ráda koupila nějaké jejich CD, nebo triko, nebo aspoň něco:DDD Jenže není kde, nebo o něčem víte? :)

 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.