Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

Další info o srazu

Vážení přátelé,


protože sraz nám nejenže klepe na dveře, ale pomalu i bere za kliku, ráda bych tu o něm ještě něco málo zmínila.

O co půjde... Mělo by být hezky. A pokud hezky bude, pravděpodobně budeme den trávit venku. Prokorzujeme Prahou (alespoň pro mimopražské by to pak mohla být hezká procházka a když si vzpomeneme (a budeme vědět), klidně upozorníme na nějaké ty památky našeho hlavního města ;)). Samozřejmě nebudeme stále jen chodit (a za chůze rozdávat letáky, nálepky a podobně), ale občas se i někde usadíme, nasvačíme, popovídáme...


A teď menší apel na vás, kteří se sem do srazu ještě podíváte. CO by na srazu nemělo chybět? Jakou činnost by jste si představovali? Napadá vás něco?

Možná si budeme moci pustit nějaké drama (pouze na notebooku a pouze jedno, na víc by mi asi nevystačila baterka někde venku), takže klidně můžete i psát své žádosti o jaké by se mělo jednat (Já osobně bych hlasovala pro Dangerous Love ;))


A ještě jedna prosba - vzhledem k tomu, že je sraz spojen s projektem TVXQ WorldWide (s čímž souvisí rozdávání letáků a podobně), bylo by hezké, kdyby nás bylo vidět a to tak, aby šlo na první pohled znát, o co se snažíme. Proto by bylo hezké, kdyby si každý donesl něco, co bude prezentovat DBSK. Můžete si vyrobit vlastní tričko, vzít si sebou plakát a udělat z něj transparent, udělat si úplně vlastní transparent s vlastním nápisem, cokoliv. Fantasii se meze nekladou. Čím originálnější, tím lepší! Nebojte se ničeho ;)


Jakékoliv nápady, dotazy a další komentáře směřujte sem do komentů, na náš mail ( tvxq@email.cz ) nebo na náš facebook (odkaz napravo, překvapivě v "odkazech" ;))


Předem děkujeme za každý tip, za spolupráci a těšíme se na vás v sobotu!


Žádné komentáře
 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.