Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

Heeshrine

Všichni jistě znáte Super Junior, a věřím tomu, že i pokud nemáte o SuJu ani páru, tak všichni znáte alespoň jméno nějakého člena. Ať už to je nejlepší kamarád Junsua Eunhyuk, nebo jejich leader Leetuk, který dost často uvádí různé shows.

Ale já bych chtěla poukázat na jiného člena, je jím Kim Heechul. Jeho jméno jste už určitě museli slyšet tolikrát, že alespoň mlhavě tušíte, o koho se jedná.

Heechul na začátku své kariéry u SME byl i součástí boybandu s Jaejoongem a Yunhem, ale bohužel tento boyband nikdy nespatřil světlo světa, protože Jaejoong a Yunho debutovali s DBSK a Heechul o dva roky později se Super Junior.

Pokud jste fanouškem této osoby, pak právě pro vás vzniká český fanclub - Heeshrine. Na těchto stránkách se (doufejme) o něm dozvíte první poslední ať už z jeho minulosti až po součastnost.

Tento web odstartuje v sobotu 10.června kdy má Heechul narozeniny.

Doufám, že i vy tento web podpoříte.

Poslední komentáře
08.07.2010 12:29:55: Verča: Oh tak přesně takové fanoušky potřebujeme! Btw, neboj, všechno víme, jak bychom nemohly? H...
08.07.2010 10:22:48: Že vůbec váháte! ^^ .. Já vás podpořím všema dvaceti prsty a celým svým elánem na komentáře! xD Hee...
 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.