Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

Nový příspěvek - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "8703":
aiwyanett
Ach ano, vůbec se neomlouvej, jsme rády za jakoukoliv odezvu a jak řekla Babu, alespoň to vypadá, že tenhle web neděláme samy pro sebe :)

Včera, když jsem četla to s SM, tak jsem byla skutečně hodně ale hodně nasraná, a to co jsem četla dneska o Triu, jo, byl to takový smutný ale přesto veselý fakt a kluci chtějí spolu evidentně být, takže naděje skutečně umírá až jako poslední a tady ještě stále žije
barborafriss
za komentáře se neomlouvej :) My jsme rády když se tu nějaký objeví :) Alespoň vidíme, že tyhle stránky nevedeme zbytečně a máme nějakou odezvu. Jen škoda že se nezapojí víc lidí ;)



každopádně ještě po dnešku dodatečně dodávám, že to zase vidím o něco růžověji... Trio bude vystupovat spolu... To dokazuje že žádný sólo aktivity je nelákají. Teď už jen počkat na Yunha a Changmina a bude ^^ (haha, ano, dobrá nálada a hned jsou růžový brejle na očích :D)
Verča Veselá
Ach yeah~Opět já xD..nevím...ale ještě něco řeknu.



Za prvé,bych se chtěla omluvit,jestli v mém komentáři (předchozím) bylo něco nesmysliného. Opravdu se za to předem omlouvám.

Za druhé,když jsem si četla tento přísvpěvěk,narodila se ve mě naděje,jako nikdy předtím. Myslela jsem si,že moje "komentártorstvý" nikdy nebude mít odezvu,ale jsem ráa,že se to dostavili. Rozhodně vaše komentáře chápu a ve všem s vámi naprosto souhlasím.

Za třetí,což je nejdůležitější bod,si myslím,že nějaké ty věci co jsem řekla ohledně"rozpadu", jsem myslela,tím jak se vše vyvíjí,ale stejně jako vy,stále vím,ýe určitě ještě vše DOBŘE dopadne.

Kdo by chtěl přijít o své Bohy na Zemi? ^^



Verča

 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.