Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

Junsu byl hospitalizován

Omlouvám se, že se zprávou jako tato přicházíme s dvoudenním zpožděním...

Třetího července kolem desáté hodiny večerní byl Junsu, který se spolu s Jaejoongem a Yoochunem nachází v LA, hospitalizován.

Zdá se, že jde o celkové přetížení, přepracování organizmu,

Nejdříve se jeho příznaky nebraly moc vážně, vše vypadalo jako obyčejné nachlazení, ale když se vše zhoršovalo a jeho horečky překročily teplotu 40°, odvezli ho na pohotovost a v nemocnici už zůstal.

Trio na nahrávání nového alba pracuje velice tvrdě a na všech se projevujou známky celkové únavy. Zároveň byli všichni velice otřeseni smrtí herce Park Yon Ha - velmi blízkého přítele Jaejoonga.

Přesto, že všichni dostali radu, aby si pár dní odpočinuli, pokračovali v tvrdé práci na svém novém albu.

Doufejme, že Junsu bude brzy vpořádku a že JJ a YC se poučí a budou na sebe dávat pozor.

Poslední komentáře
05.07.2010 11:52:27: Před hodinkou/dvěma jsem to četla na Cyon a po pravdě mě samozřejmně ihned polilo horko *nekecám!* a...
 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.