Před hodinkou/dvěma jsem to četla na Cyon a po pravdě mě samozřejmně ihned polilo horko *nekecám!* ale hned jsem si řekla,že to už muselo jednou přijít!

Poslední dobou je toho na všechny moc a každej už počítal s tím že to jednou s někým šlehne, začalo to rozdělením .. ChangMin extrémě zhubnul, YooChun se už neusmívá, JaeJoong je strašně skleslý - řečeno podrobněji je spíše zaražeý a s nikým moc nemluví, YunHo si zranil nohu a JunSu všechny návali psychicky neunesl. Naprosto se jim nedivím. Na jejich věk je toho stejně ještě pořád moc.

Teď doufejme že se JunSu vyléči a jak jsem řekla na Cyonu: JunSu potřebuje u své postele nejen svoje Sarang (YC) a Umma (JJ) ,ale taky dongseang(CM) a Appa (YH)!!

Umím si předstvit jak vystrašení museli být a hlavně jak strašně se museli YH a CM cítit když se to dozvěděli a určitě byli strašně vystrašení, možná že si to dávali i za vinu,ačkliv za to nemůžou. (Znáte YunHa, vždycky bere všechno na sebe a dává na všechny pozor, teď si to někde v rohu vyčítá - bože!)

Doufejme že se snad všichni po tom roce (skoro roce) zase uvidí. Je to smutné být spolu šest let a potom se kvůli 'něčemu' nevidět a navíc ještě trápit.Za ty léta si to ani nezaslouží!!

Doufám,že se JunSu co nejdřív uzdraví a zase bude plvata ve vlnách! (vysvětlení,mám JunSu zafixovanýho jako delfínka ^^;; .. proto to bude plavat ve vlnách ^^;; - všichni snad pochopili ^^;;)