Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

Junsu byl nominován za Mozarta

Junsu byl nominován na cenu Best Newcomer Award v hudebních cenách zaměřených na Muzikály. Junsuova první muzikálová zkušenost proběhla v muzikálu 'Mozart!' a ač přes počáteční nejistotu pro něj v odlišném hudebním formátu, si získal přízeň kritiků a hlavně fanoušků, jeho účinkování v tomto muzikálu vyprodávala lístky.

Junsu je kromě Ok Joo Hyuna (který se v muzikálech již usadil) jediná pop star, která byla nominována v těchto cenách. Kromě něj jsou ještě nominováni Choi Suyoung za muzikál „Notre dame de Paris“, Juwon za „Spring Awakening“ a Aenok z „Romeo and Juliet“.

Ceny se budou předávat 7.června v Sejong Cultural Hall.

Poslední komentáře
14.05.2010 10:22:15: Já rozhodně jsem ráda za to že ho nominovali, protože i když to byla jeho provní zkušenost z videí n...
 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.