Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

Junsu nazpíval písničku pro nové Japonské drama

Ačkoliv TVXQ zastavili své aktivity jako skupina, kluci i nadále pokračují ve svých individuálních aktivitách. Xiah Junsu například bude mít píseň na soundracku k jednomu Japonskému dramatu.

Jedny japonské noviny napsali, že 26 (příští měsíc, nejspíš) kdy Xiah Junsu vydá své solo single album, představí na něm song s názvem „Sadness‘ Whereabouts“, která bude také použita jako hlavní OST pro drama.

Drama se jmenuje Love Letter From Five Years Later, hrají zde Mukai Osamu a Uchiyama Rina. Drama se začne vysílat 5. května přes mobile kanál BeeTV.

Junsu také sám napsal song s názvem „Intoxication“ v Japonštině. Skutečně se velice snaží být aktivní, i když to není v Korei.

 


překlad:Anett zdroj: allkpop

Žádné komentáře
 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.