Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

Junsu - solo projekt

I přes probíhající soudní řízení mezi SME a triem – Jaejoong, Yoochun a Junsu, nic nestojí Junsuovi v cestě, aby se vydal na svou pěveckou sólo kariéru v Japonsku, která odstartuje příští měsíc.

Podle oficiálních japonských stránek DBSK (toho-jp.net) MTV Japan začne svou čtvrtou část s názvem „MTV Making the Video“. V této show se představí tento mladý gentleman a ukáže zde svůj debutový sing, a představí se jako solo zpěvák. Junsu ukáže exkluzivně zákulisí z natáčení klipu z jeho singlu „Intoxication“, a tento song si napsal i sám.

MTV Making of the Video: Xiah Junsu Intoxication bude vysíláno v průběhu května a na celý klip si počkáme až na konec května, kdy bude mít premiéru. 

Přejme mu štěstí v jeho sólo kariéře, ale i přes to, stále doufejme, že jednou se dočkáme i návratu DBSK. Protože Always Keep the Faith


překlad: Anett zdroj: kpoplive

Žádné komentáře
 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.