Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

JYJ - Thanksgiving Live at Kyocera Dome

Včerejškem odstartovaly koncerty tria JaeChuSu - 'J.Y.J.' Thanksgiving Live at Dome. Začínalo se v Osace a poslední koncert bude v Tokyo Dome.


Na našem profilu na facebooku se můžete podívat na nějaké fotky z tohoto vystoupení. A pokud prohledáte youtube, tak určitě naleznete i nějaká ta fanvidea. Co jsem já viděla, tak kluci si koncert užívali a v jednu chvíli byli i tak dojatí, že se neubránili slzám. Ale bylo opět krásné alespoň část DBSK vidět na podiu a rudé moře v hale.

Poslední komentáře
06.06.2010 21:55:25: Všichni si prostě drží DBSK v srdci a nepouští je. JYJ prostě pořád čekají na YunHa a ChangMina,až s...
 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.