Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

Lee Jun Ki - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "9573":
Verča Veselá
Když se teď dívám na stránky a čtu si recenzi o 'The King and the Clow' jsem nadšena. Avšak po spuštění traileru jsem se začala smát - DBSK na to hráli parodii .. JaeJoong hrál tu konkubínu,měl na sobě delší kimono a já jsem se nařehtala,jak pořád padal a jednou strhnul toho krále sebou xD. A zeď otázka - mýlím se a nebo je to pravda???!! O_o ..
barborafriss
a ano, máš pravdu :D Přesně to je ta parodie :D Znala jsem junkiho už před tím než jsem koukala na tu parodii, ale popravdě jsem tenhle film ještě neviděla a nenapadlo mě, že je to ono... Pak, když jsem se na něj koukla jsem se taky musela smát :D Každopádně filmek je to moc pěknej a Junki je tam k nakousnutí :)
barborafriss
Veru, jsem moc ráda, že se líbí :) myslím že Junkiho opravdu stojí za to znát :) Tak snad stránky budou dobrej zdroj informací :) Teprve začínají, ale doufám, že se mi brzo povede tam dát co nejvíc informací a podobně :)

A kombinace RyeoWooka a JaeJoonga je zajímavej názor! Možná na tom něco bude ;)
Verča Veselá
Musím se opět přilásit a říct,že jsem opět navštivila (už!) vaše tři stránky a anemůžu s je vynachválit!!! ^^ .. Když jsem si hledala Lee Jun Ki-ho fotky - moc vám děkuji protože já jsem ho po pravdě až do dneška neznala ^^;; - připomíná mi to smíšeninu RyeoWooka a JaeJoonga .. xD .. nevím .. asi těma vlasama xD .. Děkuji za fórum!!!!!!!!! ^^

 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.