Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

Let's Watch and Wait for Tohoshinki

Tohoshinki mají na dobu neurčitou pozastavené všechny aktivity kvůli jejich problémům s jejich  Korejskou společností. A tak jsem se šla podívat na Japonský debut Juna, bratra – dvojčete Junsua, člena TVXQ.

Junsu byl jedním z účastníků na podiu, a také zpíval. Zazpíval song od Whitney Houston „Greatest Love of All“, měl skutečně úžasný hlas. Je to skutečně už doba, co Junsu naposledy zpíval pro Japonské publikum. Bylo velice zajímavé, že slíbil „Znovu… Budu zpívat… prosím počkejte chvíli.“ (angl. Again… I will make these times… so please watt a while)

Tím, jak Junsu zpíval mi došlo, že chtějí, aby opět stál na jevišti a dělal to, co nejlépe umí, vystupoval jako profesionální zpěvák.

To, co se kolem nich teď děje mi přijde jako bezvýchodná situace, jelikož nemohou dělat to co by chtěli. Je tu mnoho pro i proti kvůli nové skupině založené Jaejoongem, Yoochunem a Junsuem. Ale já si osobně myslím, že tenhle projekt je to nejlepší co teď může být, a to jen kvůli tomu co si oni přejí dělat.

Teď teprve pořádně pociťuji ten rozdíl mezi Korejskými a Japonskými společnostmi, kvůli tomuto problému. Je zde mnoho věcí, kterým Japonec nemůže rozumět. Jako například třináctileté exkluzivní smlouvy, nízké rozdělení příjmu a další věci, co prostě my nemáme. Ale v Korei, se to bohužel stává

To je ale pouze můj osobní pohled na věc, ale všichni fanoušci by měli udělat krok zpět, dívat se a čekat na ně. Myslím si, že je nezbytné, aby se každý fanoušek zařídil podle situace. Oni sami by byli určitě smutní, kdybychom mysleli nerealisticky v těchto dnech.


Věřím, že je zde možnost, aby jich pět bylo opět společně aktivních v budoucnu. Takže buďte pozitivně naladění, věře a navždy je podporujte. (Etsuko Noumura)


Pozn: Etsuko Noumura je reportérkou pro Kulturní sekci v novinách SANSPO.

 

překlad: Anett

zdroj: dbsknights

Žádné komentáře
 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.