Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

Micky bude hrát v novém dramatu

Dobrá zpráva pro milovníky DBSK! Micky Yoochun chystá svůj comeback v Korei!

White Tree Media potvrdila, že Micky Yoochun, člen známe chlapecké skupiny DBSK, bude hrát v novém drama „Sung Kyun Kwan Scandal“.

Micky Yoochun zde může uplatnit i herecké zkušenosti z Japonského dramatu „Lovin You“.

V tomto drama hraje Lee Sun Joona, syna z bohaté rodiny. Jeho postava má blízko k dokonalosti. Vzhled, peníze, zázemi, to všechno on má. Dokud se nesetká s Kim Yoon Hee, dívkou která se převlíká za svého nemocného bratra, aby mohla navštěvovat školu Sung Kyun Kwana, a tam se do ní postupně zamilovává. To je začátek jejich zakázaného vztahu.

Micky Yoochun k tomu řekl „Jakmile jsem si přečetl scénář, chtěl jsem Sun Joona zahrát. Je to pro mě čest, hrát napoprvé tak okouzlující postavu. V tomto drama jsem velice předvídatelný, ale jsem i velice nervózní, protože to je moje první role. Chtěl bych se setkat s diváky tohoto dramatu a pokusím se co nejlépe tuto roly zahrát.“

„Sung Kyun Kwan Scandal“ nemá stále obsazené všechny postavy, ale plánuje se, že se začne natáčet v květnu.

Je dobré slyšet, že se Micky Yoochun vrací na Korejskou scénu, doufáme, že se i ostatní členové DBSK zapojí. Podpořte toto nové drama, co se chystá a Always Keep the Faith!

Žádné komentáře
 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.