Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

Mozart, Goong

Junsu proměnil svoji nominaci za Nejlepšího nového umělce na předávání 4th Musical Awards. Předávání cen proběhlo dnes v Sejong Culture Arts Theater. ZDE se můžete podívat na předávání ceny a TADY na první Junsuovi dojmy.

„Jsem velice vděčný. Jsem šťastný, že můžu tady stát né jako zpěvák, ale jako muzikálový herec. Abyste mohli vyhrát tuto cenu, znamená tvrdě pracovat a jít si za tím. Děkuji Bohu, že mi dal tuto možnost vystupovat v Mozartovi. A také bych chtěl poděkovat týmu EMK. Budu se do budoucna ještě víc snažit, abych se mohl stát profesionálním hercem."

 

A u muzikálů ještě zůstaneme. Yunho ztvární jednu z hlavních rolí v připravovaném muzikálu Goong, který bude na motivy stejnojmenného dramatu. Yunhovi připadla role prince.

Poslední komentáře
07.06.2010 21:23:33: Skvěle JunSu! ^^ ... jinak fandím i YunHovi - no jo princ, co by dostal jiného a jeho nádherným kuku...
 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.