Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

Nové informace ohledně sporu

12. dubna podali SM Entertainment žalobu proti triu Xiah Junsu, Hero Jaejoong a Micky Yoochun, požadují náhradu škody ve výši 2,2 billionu wonů. Nyní vám přinášíme nové informace.

Soud se na posledním stání snažil přesvědčit tyto tři členy, aby znovu spolupracovali s SM. Soudce Choi SungJoo který má případ této trojice na starosti prohlásil „Jednou, až budou smlouvy změněny, může pětice opět vystupovat společně.“ A také právním zástupcům SM doporučil, aby kromě jiného i u nových smluv snížili počet let zastupování.

Právník tria však rezolutně odmítl jakoukoliv úhradu škod, a že není možné dobrat se kompromisu v další spolupráci s SM. Což se vylučuje s původním prohlášením, že pokud smlouvy budou skutečně jiné a pro ně přijatelné, tak by se mohli domluvit na další spolupráci.

Ovšem nyní obě strany došli k závěru, že se nedohodnou. Blízký přítel tria prohlásil, že trio chce, aby jich všech pět i nadále vystupovali jako celek, ale že další spolupráce s SM není možná. SM naproti tomu řeklo „Úpravy smluv mohou být provedeny, ale všech pět členů musí být i nadále pod SME.“  

Z nastávající situace a z postoje obou stran to vypadá, že není možné, aby pětice ještě někdy jako DBSK vystupovala. Ale přesto, všichni fanoušci, always keep the faith.

překlad: Anett zdroj: kpoplive

Poslední komentáře
13.05.2010 10:55:10: Jsem sama opravdu dost zvědavá jak tohle dopadne. Už aby to bylo vyřešený a pokud možno co nejlíp :)...
12.05.2010 15:05:44: Začíná se to pěkně zamotávat,ne že by to nebylo už od začátku dost zamotané,ale teď už je to na vrch...
 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.