Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

Nové informace ohledně sporu - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "3866":
barborafriss
Jsem sama opravdu dost zvědavá jak tohle dopadne. Už aby to bylo vyřešený a pokud možno co nejlíp :)

A je jenom dobře že se rozpovídáváš :) Jak jsme psaly už dřív - my máme z komentářů ohromnou radost ;)
Verča Veselá
Začíná se to pěkně zamotávat,ne že by to nebylo už od začátku dost zamotané,ale teď už je to na vrcholu zamotaného klubíčka,se kterým si hraje kočka.

SME řekla slovy,že pokud chtějí vystupovat jako DBSK tak jen pod smlouvou SME. A tím se mi dokázalo to, co od začátu možná většině (i menšině) leželo v hlavě. Pokud by TVXQ odešli z SME a byli by pod smlouvou Avex, SME by utekli penízky a to oni samořejmně nechtějí, proto to nejspíše takhle až moc přehnaně zamotávají.

Poslední dobou se mi zdají všichni od DBSK podivně unavení, myslím si,že všechno to co se děje je vyčerpavá. Na ChangMinovi to je vidět nejspíše nejvíce, je pohublý,prostě se ztrácí před očima a to vůbec není mezi triem. Takže pořád to je přesvědčení,že oni o TVXQ nechtějí prostě přijít.

Podle mě,ovšem vše nakonec praskne způsobem,že před nimi TVXQ 'utečou' nejspíše do Japonska, neboť to,alespoň chápou.

Teď de už jen o to,jak dopadne slyšení a nové řešení soudního řízení.

*Proč ve svých třinácti letech,se takhle rozpovídávám?? xD*

 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.