Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

Odhalení Yoochunova dramatu a jeho herecké partnerky

Jak už všichni víme, AVEX, japonská agentura DBSK oznámila oficiální pozastavení aktivit skupiny. Nicméně jednotliví členové se budou dál podílet na svých individuálních projektech. Pro začátek se podívejme co si pro nás chystá Yoochun.

 


Vice president Avexu Ryuhei Chiba na Twitteru psal o Yoochunově hlavní roli v připravovaném japonském dramatu pro BeeTV s prozatímním názvem “Loving You”. Yoochun hraje jihokorejského mladíka narozeného v bohaté rodině a partnera Aya Omasa.

Nikdy jste o ní neslyšeli? Aya Omasa je japonská modelka a herečka, která dříve účinkovala v “Yamato Nadeshiko Shichi Henge” jako “Nakahara Sunako” a také se objevila v japonském seriálu podle mangy “Hana Yori Dango” také známém jako Boys over Flowers.

Dvojice se v seriálu objeví jako pár. Vypadají spolu dobře?

Mezitím, Ryuhei Chiba poškádlil fanoušky snímkem skriptu a nějakými fotografiemi ze zákulisí.

 

 

Drama se objeví během tohoto června.

Žádné komentáře
 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.