Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

Pár dobrých zpráv

Jak jste si již určitě někde přečetli, trio Jaejoong, Yoochun a Junsu podepsali smlouvy s Avex, díky kterým, alespoň oni tři, můžou společně hudebně vystupovat. V červnu mají naplánované čtyři koncerty v Japonských Domech, které mají být i jako dík fanouškům za jejich podporu. Tak hochům přejme štěstí a snad se k nim brzy připojí i Yunho a Changmin.


A s těmi souvisí i druhá zpráva dne, řekla bych, že i tak je radostná. Avex vydalo opět další prohlášení, kde se mimo jiné dočtete :

Tři členové DBSK uzavřeli nové smlouvy s Avex, a tak se znovu otevřeli jejich hudební aktivity, ovšem osud dalších dvou členů zatím není znám.

Nicméně, když se pozastavila činnost DBSK, Avex prohlásil: "Budeme se i nadále snažit co nejvíce podporovat všechny členy a jejich aktivity, protože mají úžasný talent a budoucnost."

Poslední komentáře
15.04.2010 19:55:13: Já osobně to vidím skvěle. Je to sice jiné,než když je jich všech pět,ale alespoň s tím někdo něco d...
15.04.2010 11:21:47: mno aspoň že Avex chápe jaký mají ti kluci talent a chtěj je dát dokromady! jak se mě zdálo, tak se ...
 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.