Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

pár novinek - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "4289":
folijovnik
Přesně tak, je to neuvěřitelné.

Jinak, nechtěla jsem Vás nějak "sekírovat" nebo tak, jen si opravdu myslím, že to bylo slvělé gesto. Bylo mi z toho sice tak divně smutno, ale zase jsem si řekla, že když to uvidí kluci, třeba... (jo, ta moje naivita)...
aiwyanett
Ah vidíš, na to jsem zapomněla, jsem hrozná, děkuji za připomenutí, hodím sem video z toho jak to Hee zmiňuje. Docela mě z toho zamrazilo když jsem viděla videa toho malého hloučku cassies a přesto jak dokáží "zpívat" nahlas.
folijovnik
Možná by i stála za zmíňku přítomnost Cassiopeii na Dream koncertu. Bylo to neuvěřitelné, a to, co pro ně udělali ELF, bylo skvělé gesto. A to, jakl přeřvali ostatní fankluby, i když jich bylo mnohem méně. Něco úžasného, smutného.

Dokonce i Heechul, který to úvaděl si toho všimnul a zmínil to, poté se hned zase ozval řev, ze strany Cassi. No jo, ukázali svou sílu a víru, a i když tam DBSK nebyli, byla tam DBSK atmosféra.

Always keep the faith!

 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.