Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

Projekt Hope To the End

Přesto, že to není první a doufejme, že ani poslední projekt podobného ražení, zalíbil se mi nápad Viki - fanynky ze Slovenska, která "rozjela" Hope To the End.


Jedná se o projekt, kdy se snaží Viki sesbírat veškeré možné materiály vytvořené fanoušky pro DBSK. Fotografie sebe nebo skupinku se svými přátelí s nějakou věcí nebo třeba jen pózou, která připomíná DBSK, různé další obrázky a videa, co vás napadne...

Až bude mít Viki dostatek materiálu, ze všeho udělá video, které se pak pokusí dostat do světa mezi fanoušky a pokud se jí to podaří (a z vlastních zkušenností říkám, že to není lehký úkol), pak se pokusí video dostat přímo někomu z Avex.

Pokud se ptáte, k čemu je to dobré, mám pro vás dvě odpovědi. Pro pesimisty - k ničemu to není a nikdy nebude. Těm optimističtějším fanouškům bych ale ráda odpověděla, že přeci jen, věci jako Hope To the End projekt, jsou nejen milým vzkazem pro DBSK od všech fanoušků, ale je to zároveň projev podpory, která trvá i za současné situace DBSK a kdyby se to čirou náhodou jednou dostalo přímo k někomu z člnů, věřím, že ať už s DBSK mají v plánu cokoliv, takováto pozornost od fanoušků vždy potěší a podpoří snahu. Může to být i jistá forma motivace pro ostatní fanoušky, třeba se někdo kvůli jednomu videu rozhodne udělat něco víc, jiný ještě víc a tak dále.

A popravdě - přiznejme si - co víc můžeme momentálně dělat, než se snažit ukázat světu naši podporu?

Pokud chcete s projektem pomoct a zaslat tak nějaké materiály na video, posílejte je prosím na Viki e-mail: wikushka000@azet.sk .

Všem, kteří se zúčastní, děkuju já i Viki.

Hope to the end!

Poslední komentáře
14.07.2010 10:10:13: Verča: Klidně i tak ;) Třeba toho nafoť víc a uvidíš :)
14.07.2010 00:35:42: Já se rozhodně přidávám a po pravdě věřím,že podpora DBSK je to nejlepší co teď můžeme udělat a může...
 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.