Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

První veřejné slyšení mezi zástupci SM a TVXQ tria

7. května v 17:00 hodin proběhl první veřejný proces mezi SM a triem JaeChunSu .


Kim Young Min, zástupce SM, vyjádřil zájem o nabídnutí nové smlouvy pro trio.


Soudce, který má na starosti tento proces to doporučil. „Když bude smlouva změněna, všech pět může vystupovat zase pohromadě“.

Nicméně celé slyšení s kauzou nijak nepohlo. Obě strany si stojí za svým.

Strana SM prohlásila, že v porovnání s ostatními domácími agenturami není na příjmech členů TVXQ nic nepřiměřeného, a že distribuční podmínky v exkluzivních smlouvách by pro trio nadále neměly způsobovat žádné větší problémy.

Strana tří členů však vznesla, že rozdíly mezi trváním smlouvy a výší příjmů u SM a u Avex jsou už nepřiměřeně patrné.

Z čehož plyne, že ani SM a ani JaeChunSu trio nemají momentálně v úmyslu se dohodnout.

Sejong, zástupce TVXQ tria také oznámil, že kvůli celé této věci tři členové ztratili důvěru v SM a už nikdy nebudou schopni s SM znovu spolupracovat.

Zástupce SM poté řekl, že jako obchodní partneři doufají v obnovení důvěry mezi oběma stranami a opět uvedl, že v porovnání s ostatními hvězdami podobného formátu jako jsou TVXQ, možná mají menší příjmy, rozhodně však ne nepřiměřeně.

Strana SM také prohlásila, že pokud by mohli nabídnout nové smlouvy, bylo by možné snížení jejich trvání o dva roky (z původních 13) a zvýšit příjmy z 10% na 15%.

Od soudu:

Soudní dvůr uvedl, že obě strany zmiňují stále více příčiny svých ztrát než možnost dohody.

S odkazem na příkaz o zastavení trvání exkluzivních smluv, držený centrálním okresním soudem v Soulu, soudce Choi Sung Joon, který stál v čele prvního kola hodnocení, několikrát zmíníl, že „Když se jednou smlouva změní, všech pět členů může být opět skupinově aktivních.“

Přestože zástupce TVXQ tria jednoznačně oznámil, že další spolupráce se SM již není možná, zdá se, že soud stále doufá, že obě strany dají na rady soudce Choi Sung Joona a udělají krok zpět v postavení vůči sobě.

Soudce Choi také řekl, že SM se aktivně snaží dosáhnout dohody. Zároveň ale zmínil zástupci SM, že přijít s novou smlouvou, kde je doba trvání zkrácena z třinácti na deset let, nemá téměř žádný smysl. Doufejme, že SM zváží nové znění smlouvy. Zákonný zástupce SM reagoval kladně a odpověděl, že povedou ohledně nové smlouvy vnitřní jednání.

Zástupce tria také vyjádřil jistou formu kompromisu, a to, že v případě, kdy budou nové smlouvy myšleny upřímně, ověří si nové názory všech tří členů.

Pokračování veřejného slyšení se očekává na konec tohoto měsíce.

 

překlad:Babu_unnie

zdroj:dbsknights

Žádné komentáře
 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.