Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

Report ze srazu

Myslím, že popsat, jak probíhal sraz, bude velice jednoduché. Pršelo a pršelo. Nevím jestli to bylo hlavně kvůli počasí a nebo proto, že včerejšek byl opravdu smolný den, ale na poslední chvíli odřeklo účast nejméně šest lidí. Tudíž se nás "pod koněm" dohromady sešlo pět.

Docela rapidním způsobem jsme taky museli pozměnit program. A to tak, že například ta část srazu, která měla být věnována projektu TVXQ WorldWide byla úplně vynechána - v takovém dešti se nadají letáčky a nálepky ani vytáhnout, natož tak rozdávat či zkoušet někde lepit.

Dokonce padlo i z té části programu, kdy jsme chtěli udělat fotky v místech, kde se fotili DBSK. Sice jsme si pár míst prošli a ukázali, ale nikomu z nás se rozhodně nechtělo vylízat z pod deštníků a někde pózovat.

Naštěstí jsme se po asi necelých dvou hodinách v dešti na chvíli schovali v korejském obchůdku, nakoupili nějaké dobroty a pak už jsme pokračovali rovnou do restaurace, kde jsme se najedli, napili, odpočinuli si od deště a zasmáli se nad čínskou telenovelou, kterou si tam obsluha pouštěla. Zároveň jsme přemýšleli nad tím, co podnikneme dál, protože déšť venku neustával a v restauraci jsme celý den zůstat nemohli. A nakonec byla volba jasná. Odebrali jsme se do Rock Café, kde jsme si vzadu u stolu vytáhli notebook a podívali se hned na několik dramat - Dangerous Love, Dating on the Earth, Golden Fishery... Alespoň nějaký bod programu se podařil splnit :) V Rock Café už jsme se postupně loučili a rozcházeli.

Opravdu mě mrzí, že to nevyšlo ani po stránce počasí a ani po stránce počtu zúčastněných. Přesto si myslím, že jsme se nakonec docela pobavili a příště už může být jedině líp!

Jedno je ale jasné. Mám stále spoustu letáčků a nálepek. A to si volá po jednom - "Repete" za lepšího počasí!

Nicméně prozatím nechám jen na vás, zda by jste měli o další sraz zájem nebo ne a v jak daleké budoucnosti by jste si ho představovali. Nic se momentálně neplánuje, jen konzujtuje :) takže očekávám vaše komentáře, maily, vzkazy, cokoliv :)

Děkuju všem, kteří na sraze byli a doufám, že si nedonesli domů rýmu jako já ^^ B.

Poslední komentáře
08.08.2010 19:31:16: Je mi moc líto že jsem se také nedostavila,ale podle všeho jste i přes špatné počasí užili den a neb...
08.08.2010 19:08:08: Mieko - až se bude další sraz plánovat, určitě se to tu dozvíš. jinak se můžeš klidně k plánůmzapoji...
08.08.2010 19:01:46: Když se všichni zpovídají kde bydlí tak se připojím! xD .. já jsem z Duchcova ^^ .. což je od Prahy....
08.08.2010 18:18:30: anavíc bydlím v ivančicích takže je to daleko
 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.