Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

Nový příspěvek - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "7780":
Verča Veselá
Je mi moc líto že jsem se také nedostavila,ale podle všeho jste i přes špatné počasí užili den a nebylo to 'pod psa'. ^^ .. doufám že další rok bude sraz a tentokrát (pokud to bude v srpnu) už mi bude patnáct a prostě rodiče k mému odjezdu přímo dotlačím! xD
barborafriss
Mieko - až se bude další sraz plánovat, určitě se to tu dozvíš. jinak se můžeš klidně k plánůmzapojit, jako navrhnout datum a podobně ;)monaYu: No, z Ivančic je to opravdu dálka! Ale bylo by prima kdyby jsi někdy příště mohla dorazit :)
Verča Veselá
Když se všichni zpovídají kde bydlí tak se připojím! xD .. já jsem z Duchcova ^^ .. což je od Prahy.. hm.. dál xD .. trochu ... ^^;;; ..
monaYu
anavíc bydlím v ivančicích takže je to daleko
monaYu
to je škoda já ani přijet nemohla protože mě mamka nepustila ale příště bych určitě jela.
Mieko
Ahojky, bohužel jsem se tohoto srazu zůčastnit nemohla, protože jsem byla od Phy na míle daleko, ale pokud by byl někdy ještě nějaký sraz, tak bych byla jedině ráda :)

 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.