Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

Shrnutí aktuálních informací

Máme tu pro vás souhrn hned několika aktualit!

-> „Rivalové“ už od samotného debutu, členové DBSK a SS501Park Yoochun a Kim Hyunjoong se „utkají“ také na televizních obrazovkách.
Zatímco Yoochun byl obsazen v hlavní roli dramatu SungKyunKwan Scandal, které má být vysíláno od září, Kim Hyunjoong podepsal smlouvu se stejnou společností pro hlavní roli v dramatu Mischievous Kiss, které by také mělo přijít ‚na scénu‘ v tom stejném měsíci.
Data ještě nejsou plně potvrzena, některé zdroje udávají září, jiné už srpen. Mischievous Kiss je považováno za druhé „Boys Over Flowers", kromě Hyunjoonga byly obsazeny i další hvězdy.
Všichni jsou zvědaví na to, jak si oba zpěváci/herci v této „bitvě“ povedou.

-> Shinkuju, pobočka Tower’s Records, zaměřila svou pozornost na korejské zpěváky svým projektem „Největší Tower’s K-POP trh v historii!“. Vzhledem k tomu, že DBSK jsou nejpopulárnější skupinou v Japonsku, strop haly je vyzdoben jejich plakáty a byly také zřízeny dva „kouty“ speciálně pro DBSK.

-> Bylo také oznámeno, že v říjnu bude v Soulu opět uveden muzikálový koncert ‚Mozart‘ a samozřejmě i s Junsuem v hlavní roli.
Xiah Junsu
se také stal nejoblíbenější muzikálovou osoností. Produkční tým zhodnotil, že díky jeho účinkování v muzikálu ‚Mozart‘ by se Junsu mohl stát muzikálovým hercem.

-> Kim Hyeong Seok, známý korejský skladatel, vyjádřil velkou spokojenost s albem JYJ, které by mělo být připraveno k vydání jako „hlavní cíl“ v srpnu. Na albu spolupracují kromě Kima Hyeong Seoka také Kanye West, Rodney Jerkins a další vrcholoví američtí producenti. Album bude vydáno pod jménem zahraniční společnosti zodpovědné za produkci.

-> Byla také zveřejněna data, kdy se budou prodávat lístky na koncert SMTOWN LIVE '10 WORLD TOUR in Seoul, kde můžete kromě dalších známých hvězd a skupin vidět také Yunha a Changmina.
Pro členy fanklubu se prodej lístků zahájí 13. července v čase 08:00 do 09:00 (v našem čase: 01:00 - 02:00)
Každý člen může zakoupit nejvýše dva lístky.
Pro ‚nečleny‘ fanklubu
bude prodej zahájen 15. Července od 20:00 (v našem čase od 13:00).
Cena lístků se pohybuje podle místa od 10 do 88 tisíc Wonů, což v hrubém přepočtu na české koruny činí od necelých dvou set korun do zhruba 1500,-)

Poslední komentáře
10.07.2010 23:39:49: Veru: Opět - neomlouvej se :D Napsala bych podobnej komentář, kdyby to bylo na mě :D Jojoooo, ta ce...
10.07.2010 23:13:11: heh to poslední jsem byla já :D
10.07.2010 20:01:10: to je super nejradši bych tam jela!!!!!!
10.07.2010 17:12:36: No takže.. následuje další sloh! ^^ - Hyungjoon versus YooChun. Já si myslím,že oba si povedou úž...
 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.