Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

SM, Cameron, 3D a DBSK

Čtrnáctého května se konala tisková konference na které se sešli zástupci Samsung  Electronics a SM Entertainment, aby představili svojí spolupráci na 3D technologii.

Od minulého léta, kdy tři členové DBSK podali žalobu na SME kvůli jejich smlouvám, Yunho a Changmin, kteří stojí za SME nikdy nevystoupili na veřejnosti, až teď na této konferenci.

DBSK leader Yunho prohlásil „3D technologie může přinést naprosto jiný pocit z koncertů, budeme i nadále pracovat stejně tvrdě.“ Také se představil jako „DBSK’s Yunho“, a i Changmin se uvedl jako „DBSK’s Changmin.“

Ačkoliv stále nebyl vyřešen spor mezi třemi členy DBSK a SME, vystoupení Yunha a Changmina byla velice kladně přijata Korejskými médii, protože ukázali šestiletou silnou lásku v DBSK.

TADY se můžete podívat na krátké video z této konference a můžete jasně slyšet DBSK Changmin a Yunho

 

 

překlad:Anett zdroj:dbsknights

 

Poslední komentáře
20.05.2010 10:38:47: Vidíte naděje nezhasíná! ^^ .. pořád je s námi nikdy neodchází! ^^... a bylo to roztomilé! ^^...
 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.