Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

SM se ozvalo ohledně nového Tria

Po relativně optimistických posledních zprávách tu máme prozměnu ne tolik veselý překlad o situaci a o vyjádření společnosti SM Entertainment.


Ať to dopadne jakkoliv, my stále držíme palce a věříme, že konec nebude tak černý, jak ho spousta lidí vidí.


Překlad si můžete přečíst po zobrazení celého článku.

3 členové boybandu Tohoshinki zakládají novou skupinu;

SME to považuje za “politováníhodné”… 

Poté, co 3. dubna oznámili zastavení všech aktivit v Japonsku, 14. dubna oznámili tři z pětičlenné tanečně pěvecké skupiny Tohoshinki (Jaejoong, Junsu a Yoochun), že společně založí nový celek. Všichni tři podepsali novou smlouvu se společností Avex a začnou své aktivity v Japonsku.

Nová skupina, jejíž jméno zatím stále není potvrzené, bude vystupovat 5. A 6. Června v Kyocera Dome v Osace a 12. A 13. V Tokyo dome. Celé vystoupení se bude nazývat „Thanksgiving live in Dome“ (Poděkování živě v Domu)  

Co se týče korejských médií, poté, co vyšly najevo zprávy o nové skupině, zástupce společnosti SM Entertainment řekl, že vzhledem k tomu, že výhradní smlouvy stále platí, tak takovéto nezodpovědné a ukvapené jednání napříč soudnímu procesu je „nezodpovědné“.

Členové nové trojky začali pochybovat o svých „nefér“ smlouvách v červenci minulého roku a zažalovali společnosti, pod kterou působili od jejich debutu – SM Entertainment. V říjnu téhož roku soud vzhledem k podmínkám vydal okamžitý příkaz k zastavení jejich výhradních smluv.

Mezitím, 14. dne tohoto měsíce (duben), SM Entertainment podala žalobu proti zmiňovaným třem členům a požadovali náhradu za vzniklé škody a za další možné komplikace. Pro zbývající dva členy (Changmin a Yunho, kteří nejsou zahrnuti v soudním řízení a jsou stále pod SM Entertainment) stále není jasné, zda budou pokračovat ve svých aktivitách v Japonsku pod společností Avex.

Také korejští fanoušci vyjádřili, že „Chtěli jsme vidět všech 5 členů pracovat společně, ale nakonec jsou stále rozdělaní...“ a „Doufáme, že i nadále budou vykonávat své aktivity v Japonsku s nadšením.

 

Zdroj: DBSKnights
Překlad: Babu_unnie

 

Poslední komentáře
19.04.2010 11:04:51: Podle mě se SM chová přesně tak, jak se v historii choval každej diktátor před pádem. Kope z posledn...
18.04.2010 10:50:28: Nevím jak vy,lae pod tím jak se SME vyjadřuje mi připadá jako kdyby žárlili,protože si nechali utéct...
 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.