Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

Nový příspěvek - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "8166":
barborafriss
Podle mě se SM chová přesně tak, jak se v historii choval každej diktátor před pádem. Kope z posledního :D Nechci tu šířit žádný převratový teorie a už vůbec nechci SM srovnávat s vražednýma diktátorama z dějin, ale jako odlehčené přirovnání by to sedělo. I když věděli že maj prohráno a že s tím už nic neudělaj, vždycky se snažili narychlo ještě postřílet co a kde se dalo a ignorovali fakt, že se jim tím jen přihorší. SM, i když ví, že DBSK pod sebou už nikdy mít nebude a že výdělky jdou do kytiček, snaží se ještě na poslední chvíli poslat kluky ke dnu jak jenom se dá a ignorujou všechno, co jim v tom brání.

Jen můj názor. :)
Verča Veselá
Nevím jak vy,lae pod tím jak se SME vyjadřuje mi připadá jako kdyby žárlili,protože si nechali utéct dobrou(skvělou) skupinu jako je TVXQ. Na druhou stranu,je ale pravda,že to mohli,alespoň SME "probrat",ale teď v jaké situaci jsou,to asi nebrali za vhodné,ale jedno slovo o tom že chtějí založit skupiun,mohlo padnout.

Myslím si,že ať je to jak chce,fanoušky (jako my) to vidí skvěle. Sice není všech pět pohromadě,ale tím jak se zastavili aktivity,dávají fanouškům,aspoň příležitost, aby nesmutněli a byli O.K

Ať jsou TVXQ smutní,nebo veselí,vždy tu jsou pro "nás" a za to jak si nás váží stačí říct jen jednu vědu.

"Always keep the Faith" ^^ .

Věříme a věřit budeme dál,že po osmi měsících,se zase vyjasní a vše bude OK. Neztrácíme víru.. protože oni jsou Bohové! ^^

5+1=0

5-1=0

Navždy TVXQ! ^^

 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.