Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

SME konečně vydalo prohlášení ohledně žalob

Dnes (tj. 13. dubna), SM Entertainment vydali oficiální prohlášení týkající se situace ohledně třech členů TVXQ Jaejoonga, Yoochuna a Junsua, která je mezi nimi v posledních měsících. Karty se obrátili – SM Entertainment podávají žalobu na trio z TVXQ.

Více čtěte pod perexem

 

Dobrý den, tady SM Entertainment.

Po obdržení žaloby od tria z TVXQ, jsme se my, SME i nadále snažili, aby skupina i nadále fungovala, také máme opožděně námitky ohledně žaloby, která na nás byla podaná.

Ti tři nám nikdy neodpověděli na naše otázky ohledně pokračování skupiny, ale místo toho zastavili veškeré své aktivity v Japonsku. Proto jsme oznámili, že jsme podali v soudním řízení proti triu námitky ohledně smluv s námi a také pro ověření platnosti smlouvy na zbývající období.

Právník Lim Sang Hyuk, oficiální zástupce TVXQ, mluvil po telefonu s Newsen a prohlásil „Dozvěděli jsme se o žalobě přes internet, ale zatím nevíme detaily. Budeme reagovat na jejich akci odpovídajícím způsobem.“

Až do dnešního dne, SME bylo spíše zdrženlivé ohledně žaloby podané triem. Zrovna nedávno skupina pozastavila svoje aktivity jako celek, po vydání jejich Japonského singlu „Toki wo Tomete“. Od té doby mnohá media prohlašují, že TVXQ jsou technicky u konce, když už teď jsou od sebe odděleni.

Samozřejmě, osud tria je zatím ve hvězdách. Ale se všemi těmito negativními zprávami to nevypadá dobře.

 

 

Poslední komentáře
13.04.2010 19:43:52: Jo .. ten dlouhodáhlej text jsem psala já,takže jestli budeme mít nějaký váš proslov,ohledně toho mé...
13.04.2010 19:28:32: Předem se omlouvám..mám dobrou náladu..ale tohle mě odrovnalo...musela jsem napsat co si o tom myslí...
 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.