Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

SME konečně vydalo prohlášení ohledně žalob - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "9706":
Verča Veselá
Jo .. ten dlouhodáhlej text jsem psala já,takže jestli budeme mít nějaký váš proslov,ohledně toho mého,samozřejmně ho přijmu!Verča Veselá
Předem se omlouvám..mám dobrou náladu..ale tohle mě odrovnalo...musela jsem napsat co si o tom myslím...jsem TVXQ fan's a snad to budete chápat...Máte taky chuť někomu rozbít hubu?

Já jo.

A mám to právě v tenhle moment!

Ohledně SME jsem ztratil kladný dojem už dřív ty začali první rozepře TVXQ a SJ (ano,TVXQ nejsou jediná skupina,kteří mají problémy). Ohledně toho že JJ,YC a JS podali žalobu na SME,jsem se nedivila,z tolik let a nic z toho,ale proč SME na "svoje" kluky?

Lee Soo Man je pryč,je blbost to svádět na něj,ale kdo tedy podal žalobu?

Je to jen z donucení?

Je to jen možnost získat něco víc?

Všechno ohledně TVXQ se pomalu černá,ale já věřím,protože tomu prakticky nerozumím, myslím si,že kdyby chtěli,aby TVXQ nebyli spolu,prostě by řekli narovinu "KONEC"! a nedělali by kolem toho tolik humbuku!

Samozřejmně vše nemůže být jen na jediné straně,ale musí se to nějakým způsobem týkat i TVXQ. Jsem TVXQ fan's,ale nějak si zavařit museli a myslím si,že někteří členové na to mají dost prořízlou pusu a jestli jim uteklo jediné "špatné" slovíčko,mohla z toho bejt taková katastrofa jako je teď!

Strašně moc si přeji,aby TVXQ byli spolu,určitě si to přejí mnohem víc lidí,než jen já a to nemluvím jen o ČR,určitě stejné trápení prožívá celá Evropa a co teprve Asie! Ale nejvíc bolesti stejně musí vytrpět TVXQ!! Nás se tato krize netýká,protože nejsme hlavními aktery,jsme jen lidé,kteří na to "přihlíží".

Stejně si myslím,že tím jak se SME chová,nebude dlouho trvat a bude z toho nakonec "rozpad" TVXQ,protže nátlakem se to jen horší a a horší .. a stejně.. poslední dobou jde na nic vidět jak to všechno na ně dopadá.

Všimli jste si toho?

Určitě ANO!

Ohledně věty "vše je jen ve hvězdách.." je čas se obrátit na naší "nejjasnější" hvězdu Cassiopiu,protože ta nám snad na naše otázky odpoví.

 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.