Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

Sraz - Program + Co sebou

Pro dnešek tu máme ještě jedno info o srazu. Jedná se o předběžné zmapování programu a taky vám poradíme co by jste rozhodně neměli nechat doma!

!!POZOR ZMĚNA!!!

PROGRAM:


13:00 - Sraz na Václavském náměstí pod koněm (pro mimopražské "pod koněm" = pod sochou svatého Václava na koni v horní části náměstí - u stanice metra Muzeum)

- Pro všechny mimopražské, kteří netrefí na Václavské náměstí a byli by rádi, kdyby jsme si je vyzvedly přímo na nádraží - Bylo by skvělé, kdyby jste nám co nejdřív dali vědět na které nádraží a v kolik hodin dorazíte (ideálně hodinu i více před srazem, aby jsme stihly všechny včas dopravit na místo určené) a domluvíme se co a jak.

- V případě toulání se po Praze nebo pro ty, kteří dorazí až později a nebudou vědět, kde se zrovna nacházíme, volejte mi na telefon 739 217 439 (Babu)


Pod koněm se představíme, počkáme cca 15 - 20 minut zda ještě někdo nedorazí a rozdáme si letáčky a nálepky (snad se nám podaří je včas nechat natisknout).


Jak nás poznáte? Myslím, že budeme nepřehlédnutelné a v případě pochyb se dívejte po velkém duhovém deštníku.


13:15 (13:20) - Vydáme se na "obchůzku" Prahou, během které se pokusíme letáčky rozdat, zastavíme se na některých místech, která jistě znáte z photoshootu "Prince in Prague", uděláme pár fotek a v průběhu celého srazu budeme natáčet videa a fotit aby bylo dost materiálu pro výrobu videa na památku celé akce.


15:00 (popř. 16:00 - podle toho jak moc nám počasí dovolí toulat se Prahou) - se usadíme v čínské restauraci. Vzhledem k předpovědi počasí, která se za poslední dva dny dost zhoršila, jsme rezervovaly stoly v restauraci. Tímto prosím všechny, kteří ještě nepotvrdili účast, ať tak co nejdříve udělají, aby jsme s rezervací mohly pro případ ještě něco udělat! Představa že se nás ke dvoum stolům bude chtít nacpat třeba nečekaných dvacet je opravdu zajímavá...

Ceny v restauraci by měly být únosné, se stokorunou by jste si měli vystačit. Nicméně výše útraty je samozřejmě na vás. Pokud neholdujete čínské kuchyni (nebo dáte přednost svému vlastnímu občerstvení, které prosím nekonzumovat v restauraci), jídlo není povinnost ;)


17:00 plus minus (orientační čas, opět záleží na tom, jak dlouho se zdržíme v restauraci) - Možná bude venku moudré počasí a najdeme místo, kde si pustíme původně plánovaný film. V případě, že žádné takové místo nenajdeme, se koná volná zábava a případně přemístění na místa, kam se shodneme. Můžete nám klidně sami navrhnout další aktivitu, která se tu objeví. Předpokládaný konec srazu je v 18:00, ale to je realtivní pojem, kdo chce, může s námi zůstat v Praze jak dlouho bude chtít. s tím, že společně po rozchodu doprovodíme na vlak ty, kteří sami netrefí.


CO NEZAPOMENOUT:

1) Finance - drobné na lístky na MHD v případě, že by bylo potřeba někam cestovat a návštěvu čínské restaurace.

2) Občerstvení. Nezapomeňte, že s největší pravděpodobností budeme trávit celý čas venku. Sami podle sebe posuďte, jak moc hladoví budete a jakou budete mít žízeň. samozřejmě bude možné zakoupit nějaký ten proviant v průběhu srazu, ale pro všechny případy rozhodně nebude na škodu, když budete mít něco u sebe, aby jste nám netrpěli hlady.

3) Pláštěnku/deštník (popř. obojí) - počasí na sobotu stále není jisté. Předpověď na mém mobilu ukazuje vedro a jasno, předpověď na idnes ukazuje srážky, meteocentrum ukazuje pouze zataženo, ale stále teplo. Tudíž nevíme jak se to vydaří, nicméně to teplo by mělo být stoprocentní, takže jediné, čemu bude možná třeba se ubránit bude nějaká přeháňka. Proto bude lepší, když budeme všichni připraveni, aby jsme z toho nakonec nevyšli s rýmou, nachlazením či jiným vetřelcem.

4) Deku nebo cokoliv jiného, klidně menšího a skladnějšího, na co se usadíte někde v parku (to platí pokud bude hezky... Ale to že u vás bude ráno pršet neznamená, že v praze nebude odpoledne hezky, takže raději nezapomenout! :)

5) Nějaký ten propagační materiál. Jak už jsem předeslala o článek níže, bylo by skvělé, kdyby si každý z vás pořídil (vyrobil...) něco, co na první pohled prezentuje DBSK. Velikost, tvar, barvy, všechno je na vás. Můžete si namalovat tričko, transparent (menší či větší), vlaječky, pláště s nápisy, cokoliv. Fantazii se opravdu meze nekladou a čím kreativnější budete, tím lépe.

6) Foťáky, kamery, telefony... Prostě cokoliv, čím se dá nějakým způsobem zachytit obraz. Jak už bylo uvedeno, plánujeme potom všechny materiály sesbírat dohromady a vytvořit nějaké to video, případně fotomontáže a také z nafocených fotografií z míst, které DBSk navštívili uděláme něco jako menší photoshoot.

7) Pokud vlastníte cokoliv s DBSK, ať už je to třeba sešit ruční výroby s obrázky a podobně nebo dokoncce nějaké to originální CD, plakát, photobook a tak dále a pokud se chcete se svým pokladem pochlubit ostatním, můžete vzít sebou.

8) HLAVNĚ SEBE A DOBROU NÁLADU!

Poslední komentáře
07.08.2010 02:56:24: Veru je to škoda :( Můžeš říct rodičům, že si tě vyzvedneme hned na nádraží a zase tě na nádraží odv...
07.08.2010 01:46:31: Takže,je mi to hodně trapné,ale bohužel se nedostavím. Je to strašné,takhle to odmítnout na poslední...
05.08.2010 18:24:56: Chtěli jsme naše srazy nějak uspořádat společně, ale nějak jsme se s ostatními nedohodli, takže tohl...
05.08.2010 14:35:51: Joo jinak tenhle sraz není pod Phoenixem, tohle je čistě sraz našich stránek plus TVXQ WorldWide pro...
 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.