Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

Sraz - prosinec

Jelikož se nám první sraz moc nepovedl, a také proto, že se nám už i ozvalo pár lidí, se ptáme - má někdo zájem o další DBSK sraz někdy kolem prosince?

Napište buď sem do komentů pod článek a nebo se zapojte do diskuze na FB.

Opět se řeší asi hlavně to - kam jít. My máme bohuželzatím jen jednu předběžnou možnost, ale budeme rády za každý váš návrh, kde by bylo možné sraz uspořádat (město je Praha, jde nám spíše o střechu nad hlavou). Přeci jen, v prosinci bude už pořádná zima a nikdo z nás určitě nebude chtít být venku.

Pak ještě kdy - záleží opět jen na vás, podvolíme se většině. A také jsou vítány návrhy, co byste na sraze chtěli podniknout. 

Doufáme, že se někdo přihlásí a že se konečně sraz uskuteční v nějakém hezkém velkém počtu.

 

Žádné komentáře
 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.