Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

Sraz - srpen

Jelikož většina z Vás hlasovala pro začátek srpna a data 7, nebo 14, rozhodly jsme se sraz uspořádat to první datum.

Tudíž si nic neplánujte, jen nás. Sraz se uskuteční 7.srpna, v kolik hodin to se ještě upřesní, ale s největší pravděpodobností to bude kolem jedné hodiny odpoledne a místo Praha- Václavské náměstí, pod koněm.

Jen bychom se ještě chtěly optat, zda-li máte nějaká přání, jak by sraz měl vypadat, co by se nemělo vynechat, nebo co by se na srazu mohlo dělat. Chceme aby se Vám sraz líbil a byl alespoň co nejvíce podle Vašich představ. 

Přidejte si i tuto událost na facebooku!

Poslední komentáře
28.07.2010 20:33:25: no pokud mi to vyjde casove, tak urcite pridu :))
19.07.2010 10:03:47: Už se moc těším. ^^ .. Já osobně nevím jak by takový sraz měl vypadat a co bych od něj vlastně měla ...
 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.