Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

SungKyungKwan Scandal Tisková konference – Yoochun děkuje Junsu 1/2

Za překlad děkujeme Naiseen ^^

Micky Yoochun vyjádřil svoji vděčnost Xiah Junsu.

Micky Yoochun se objevil na tiskové konferenci pro KBS2TV drama 'SungKyunKwan Scandal' a vyjádřil svoji vděčnost Xiah Junsuovi za jeho překvapivou návštěvu v místě natáčení.

Micky Yoochun řekl: „Ani ve snu bych si nepředstavil, že by mě Junsu přišel navštívit na místo natáčení, nejvíc mě ale překvapilo, že za své peníze koupil 100 krabic kuřete. Většinou patří k těm typům lidí, kteří nikdy nepoužívají své peníze na dárky ostatním lidem, takže jsem mu byl hrozně vděčný.“ Dále také řekl: „Junsu strávil přes hodinu na nudném místě natáčení a sledoval nás při práci. V den jeho návštěvy jsme natáčeli v Hwaseong, Gyeonggi-do a Junsu ztratil svoji peněženku, což mě mrzí.“

Xiah Junsu na návštěvu prvního natáčení 'SungKyunKwan Scandal' koupil a přinesl 100 krabic pečeného kuřete pro štáb a také herce.

První epizoda 'SungKyunKwan Scandal' bude odvysílána 30. srpna.


Credits: KRNEWS + TVXQBaidu
Trans by: dorfehh@DBSKnights
CZ trans: Naiseen
Shared by: DBSKnights
Poslední komentáře
17.08.2010 23:55:38: My děkujeme ^^
17.08.2010 21:48:18: Hehe ;) Tak to bylo rychly :D Diky ;)
 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.