Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

Trio plánuje vydání celosvětového alba

Junsu, Jaejoong a Yoochun plánují vydání celosvětového alba a jít tak ruku v ruce s největšími americkými popovými magnáty. Podílet se na vzniku tohoto alba by se měli i slavní korejští i američtí skladatelé či producenti včetně Kim Hyun Sika a Timbalandu.

Zástupce tria oznámil: „Pro tohle album budeme spolupracovat se známými distribučními společnostmi. Přesto, že se bude jednat o celosvětové album, prioritním cílem je Asie. S velkou pravděpodobností ještě tento měsíc (červen)  trio zamíří do spojených států a začne nahrávání."

Plány spolupráce s Kim Hyung Sikem jsou pravdivé, ale oficiální plány prozatím nejsou připraveny ke zveřejnění.

překlad:Babu_unnie

zdroj:allkpop

Nevím jak vy, ale (i když je smutné že jde pouze o trio) já tenhle článek považuji za neuvěřitelně dobrou zprávu. Představa, že album se jmény alespoň tří zúčastněných bude k dostání po celém světě (nebo alespoň mnohem snadněji než dosavadní alba) mě doslova hřeje u srdce.

Doufejme, že se společně dočkáme i chvíle, kdy budou celosvětové album vydávat kompletní Tohoshinki ^^

Poslední komentáře
05.06.2010 00:07:22: ikdyž se teď možná zdá, že už asi nebudou nikdy pětka, furt je tohle lepší než jak se říká "drátem d...
 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.