Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

TVXQ World Wide Project - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "2596":
Babu_unnie
Ummm to jsem kdyžtak já to nepodepsaný :/ Z nějakých záhadných důvodů mi nefunguje registrace O_o
Nemusíš se ptát, my už jsme dávno tam :) Takže se stačí vesele přidat! A naní se čeho bát, na tom opravdu není co zvorat, prozatím neplánujeme žádný složitý mise.

Momentálně se snažíme kontaktovat Avex, jak už Anett psala a já budu v brzké době kontaktovat média. Uvidíme jak to dopadne a teprve potom se bude moct projekt rozjet na plný obrátky :)
aiwyanett
Hele my se o to snažíme už jakou dobu, ale kontaktovat Avex se jeví jako nadlidský úkol hodný superhrdiny, takže pokud jsi superhero jenom dobře :D
Verča Veselá
Ptám se rovnou - Kdo se mnou do toho půjde? ^^ protože já zase něco zvořu.. xD .. abych měla kdyžtak oporu! xD

Podle mě je to,ale opravdu 'Gut Idee'(-Dobrý Nápad- ale dostala po sto letech jedničku z němčiny a je z toho fertig-hotová- xD)

 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.