Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

U-Know a This is It

U-Know Yunho se po příletu do Ameriky okamžitě setkal s producentem Michael Jackson’s Tribute Concert (Vzpomínkový koncert), Morrisem Pleasure.

Kvůli tomu, aby bylo možno uvést nadcházející Michael Jackson’s Tribute Concert v 27. – 28. Března na Yongsan War Memorial v Korei, přiletěl U-Know Yunho do Ameriky 5. Března (amerického času) a začal trénovat.

U-Know Yunho, který bude mít hlavní roli na Tribute Concert v Korei, přicestoval do Las Vegas. Ihned po příjezdu ho Morris Pleasure (klávesista koncertu a producent) seznámil s detaily skladeb a jejich pojetím - jak nejlépe představit songy, které bude U-Know zpívat, bude se jednat o „Beat It“, „THRILLER“, „SMOOTH CRIMINAL“, „JAM“ a pár dalších Jacksonových hitů, kvůli kterým U-Know prochází náročným tréninkem, který má více jak 10 hodin denně.

Tento koncert je první veřejný světový koncert pro připomenutí a uctění památky Michaela Jacksona a připomenutí jeho písně, This is it.

V Korei bude společně s leaderem DBSK vystupovat i skupina, kterou známe z filmu This is It.

Již je k dispozici i krátký teaser, na který se můžete opět podívat na YOUTUBE

 

originál článek zde

Poslední komentáře
04.04.2010 16:17:06: mne ej tak strašne zle x"(
29.03.2010 09:22:38: no tak se mýllim už asi dva roky pak xD
20.03.2010 20:03:47: už se nemůžu dočkat
11.03.2010 10:52:29: Och, konečně jsem se na to video koukla. Jako možná jsem přecitlivělá, ale už z tohohle jsem měla hu...
 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.