Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

Yoochun a Junsu

 (stručný překlad slov reportéra a zde se můžete podívat na toto video)

Tady, přímo z Daily Sports. Yoochun z Tohoshinki bude hrát hlavní roli v Japonském drama, a Junsu též z Tohoshinki, bude zpívat titulní píseň k tomuto dramatu.

Začne se vysílat 4. Června na BeeTV (hlavně vysílací stanice pro mobilní telefony) drama s názvem "Beautiful Love ~Kimiga Ireba~". Yoochun bude hrát bohatého korejského kluka a Ayi Oomasi ztvární dívku, která píše do časopisu a sní o dráze spisovatelky.

Yoochunova role a celá skripta jsou z 90% japonská. Prozradil „Každý den, když natáčení skončí, učím se japonský text společně s manažerem u mě doma několik hodin, připravuji se na následující den.“

A Jusnu, známý pro své pěvecké dovednosti z Tohoshinki, nazpíval úvodní píseň, která byla speciálně pro toto drama napsána. Tento song vyjde již 26. května. Kousek po kousku jsou tak aktivity jednotlivých členů venku.

Toto drama můžete sledovat i přes váš mobilní telefon.

(krátký úryvek z písničky)

君がいれば 君とならば
Kimiga ireba kimito naraba
If you are by my side, if we are together

(pokud jsi na mé straně, pokud jsme spolu)

僕は僕でいることができるよ
Bokuwa bokude irukotoga dekiruyo
I can be my true self

(mohu být sám sebou)


はしゃぎ過ぎた季節が過ぎて行っても
Hashagi sugita kisetsuga sugite ittemo
Even when the playful and carefree days are over

(dokonce i když jsou ty bezstarostné dny pryč)

君が僕のそばにいて
Kimiga bokuno sobaniite
Please be at my side

(prosím, buď vždy se mnou)

překlad:Anett zdroj:dbsknights
Žádné komentáře
 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.