Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

Zpráva od ředitele společnosti Avex

Pokud se nepletu, správkyně DBSKnights na twitteru dnes požádala fanoušky, aby řediteli společnosti Avex na jeho twitter zaslali tuto zprávu:

"Děkujeme. Děkujeme za to, že jste pro nás, Cassiopeu, Bigeast, mezinárodní fanoušky, dělal vždy to nejlepší."

Zprávu odeslalo opravdu velké množství fanoušků a pravděpodobně jako jistou reakci, Max Matsuura, ředitel společnosti Avex napsal toto:

Cítil jsem hodně uznání pro všechny zaměstnance společnosti Avex a další zúčastněné včetně fanoušků, kteří dělali co mohli aby udělali pět chlapců šťastnými a vykouzlili úsměvy na jejich tvářích po dobu posledních pěti let.

Posledních pár měsíců mi bylo opravdu líto, že jsem nemohl říci nahlas, co jsem chtěl, což způsobilo spoustu úzkosti u všech fanoušků. Velmi brzy očekáváme, že bude zveřejněna zpráva od všech pěti členů DBSK.


Můžeme jen doufat, že se ve zprávě od členů nedozvíme pouhé "jednou se vrátíme", které dost často končí bez výsledků.


Allways keep the faith!!!

Žádné komentáře
 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.