Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Aktuality

Jak je jistě nám všem známo, dnes, 18. února slaví Changmin své 22. narozeniny.
Tímto bychom mu chtěly popřát jen to nejlepší, hodně štěstí, zdraví, brzké vyřešení všech problémů a hlavně žádné další!
Snad slaví s těmi, kteří mu jsou nejblíž....

Zítra (tj.17.února) vychází best off CD s názvem Best Selection 2010. Na albu se nachází songy od začátku jejich kariéry až po současnost a také tři nové. Na CD můžete tak najít jak jejich prvotinu „Hug“ která je vlastně proslavila, tak i nejnovější písničku „Break Out“, co momentálně boří žebříčky prodejnosti.

Kompilace vychází ve třech edicích. První edice je dvou CD plus DVD, na kterém jsou vybraná videa ze 4 koncertních tour v Japonsku.

Druhá edice je jedno CD plus DVD na kterém je 10 songů + jeden vybraný (populární písničky + live) a karaoke verze.

Poslední edice je pouze CD.

Zde se nachází oficiální preview od Avex, která vydává Best Selection 2010.

Zde si můžete poslechnout jeden z nových singlů, With All My Hearts

Stránky jsou prozatím v naprostém začátku, takže doufáme, že omluvíte nedostatky. Slibujeme ale, že na "zdokonalování" stránek a na zahlcování informacemi budeme pracovat co nejpilněji.

Veškeré vaše názory, připomínky a klidně jen pozdravy jsou vítány a to v diskuzi nebo na e-mailové adrese tvxq@email.cz.

Doufáme, že se tu budeme vídat častěji.

Always keep the faith!

Aiwyanett & Babu_unni

1  
..  
10  
..  
17  
18  
19  
 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.