Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Bio

Kim Junsu

Jméno: Kim Junsu

Stage Name: Xiah

Profese: Zpěvák, Herec, Model, Tanečník

Datum narození: 15. Prosinec 1986

Místo narození: Gyonggi-do Jižní Korea

Výška: 178 cm

Krevní skupina: B

Znamení: Střelec

Sourozenci: bratr – dvojče

Hobby: zpěv, piano a fotbal

Xiah se narodil a vyrůstal v Gyonggi-do. Je starší z dvojvaječných dvojčat, jeho bratr se jmenuje Junho. Byl prvním členem, co se připojil k TVXQ. Xiah šel skusit své štěstí k SM se svým nejlepší kamarádem Eunhyukem (Super Junior). Eunhyuka bohužel ten rok nevybrali, Xiaha ano. K SM se připojil v 11 letech když vyhrál televizní soutěž.

V roce 2002 se zůčastnil 6th Annual Starlight Casting Systém kam byl poslán SM a později se tak stal součástí TVXQ.

Xiah napsal a složil „White Lie“ k jejich třetímu studiovému albu „O“. Pro Trick Project si složil písničku „Rainy Night“.Také složil písničku „Picture of You“ z Mirotic. Na jejich live tour k The Secret Code z Tokyo Dome zazpíval svou písničku Xiahtic v japonštině.

Od ledna 2010 hraje a zpívá v muzikálu Mozart.

 

 

ZDROJ: Wiki, DBSKnights

 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.