Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Bio

Park Yoochun

Jméno: Park Yoochun

Stage Name: Micky

Profese: Zpěvák, Herec, Model, Tanečník

Datum narození: 4. Červen 1986

Místo narození: Soul, Jižní Korea

Výška: 182 cm

Krevní skupina: 0

Znamení: Blíženec

Sourozenci: mladší bratr

Hobby: hudba, skládání hudby

Micky se narodil a vyrůstal v Soulu. Když byl v šesté třídě, jeho rodina emigrovala do USA. Žil ve Virginii kde navštěvoval základní i střední školu. Zde byl objeven společností Brothers Enterainment. Vyhrál Korea/America Music Contest a KBN Music Contest.

V bandu zastává pozici středně-hluboký hlas, společně s Junsuem jsou střední hlasy skupiny. Je nejzábavnějším členem a vytváří tak uvolněnou atmosféru. Velice rád skládá hudbu a píše texty k songům, ostatní členové považují jeho songy za nejlepší. Mnoho jeho písniček se nachází na jejich CD.

Micky také napsal a složil "Sarang Annyeong Sarang (Love Bye Love)" z Mirotic. Pro Trick Project si sám napsal písničku „My Girlfriend“, která je celá v angličtině. Společně s Yunhem a Junsuem, Micky napsal text k rapové části písničky  "Love After Love", co je na jejich druhém studiovém albu Rising Sun. Společně s Jaejoongem napsal a složil „Kiss Shita Mama, Sayonara“ pro jejich třetí album T.

 

 

ZDROJ: Wiki, DBSKnights

 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.