Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Bio

Shim Changmin

Jméno: Shim Chang Min

Stage Name: Max

Profese: Zpěvák, Herec, Model, Tanečník

Datum narození: 18. Února 1988

Místo narození: Soul, Jižní Korea

Výška: 186 cm

Krevní skupina: B

Znamení: Vodnář

Sourozenci:  Dvě mladší sestry

Hobby: zpívání, čtení, hudba, skládání hudby

Max se narodil a vyrůstal v Soulu. Má dvě mladší sestry a oba jeho rodiče jsou učitelé. Naučili ho tvrdě na sobě pracovat a to pak využil v učení zpěvu. Vyhrál soutěž pořádanou SM Enterainment jako nejlepší zpěvák a umělec. V bandu zastává pozici Vocal (Tenor).

Kromě aktivit s TVXQ se Max stará i o svou vlastní kariéru. V roce 2007 napsal slova k písničce „Evergreen“ kterou složil Micky a byla obsažena v albu SM Town 2007 Winter SMTown – Only Love. V roce 2008 napsal Korejský text k psíničce „Love in the Ice“ co je na albu od TVXQ Mirotic. V tom samém roce Max zazpíval „Wild Soul“ pro TVXQ Trick project (všichni členové mají vlastní song). Momentálně natáčí seriál Paradise Meadow co bude mít premiéru v dubnu.

 

 

ZDROJ: Wiki, DBSKnights

 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.