Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Bio

Yunho Jung

Jméno: Jung Yun Ho

Stage Name: U-Know Yunho

Profese : Zpěvák, Herec, Tanečník, Model

Datum narození: 6. Února 1986

Místo narození: Gwangju, Jižní Korea

Výška: 184cm

Krevní skupina: A

Znamení: Vodnář

Sourozenci: Mladší sestra

Hobby:  hudba, skládání hudby, sport

U-Know se narodil v Gwangju. Stejně jako Jaejoong je ve znamení Vodnáře. Má mladší sestru Jung Ji-hye. Když mu bylo třináct, tak se připojil k SM Enterteinment, kde vyhrál taneční soutěž. Jedním z jeho hobby je i skládání choreografie. Předtím, než v roce 2003 debutoval s DBSK, U-Know účinkoval ve videoklipu od Dana k songu "Diamond" jako pomocný tanečník a rapper.

Je leader a bass-vocal bandu. Často bývá označován jako nejstarší člen kapely, kvůli tomu, že je leader, ale nejstarší je Jaejoong. Nebyl moc podporován rodinou, zvláště otcem, ale teď je to naopak. Později opustil domov a odešel do Soulu, právě proto, že se chtěl stát zpěvákem. Od té chvíle se připravoval na to, jak se stát zpěvákem s Jaejoongem. Předtím jejich situace nebyla dobrá, oba měli sem tam part-time jobs a tvrdě cvičili.

Ještě než vznikli DBSK tak byl Yunho společně s Jaejoongem v jiném boybandu “Four Seasons” ve kterém byli i dva členové Super Junior. Ovšem tenhle boyband nikdy „nespatřil světlo světa“.

Zlom přišel v roce 2003 kdy se s ostatními členy DBSK dostali do show BoA a Britney Spears kde zazpívali jejich prvotinu „Hug“.


 ZDROJ: Wiki, DBSKnights

 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.