Dong Bang Shin Ki Czech Fansite

Novinky

Návštěvnost

Všeobecné informace

TVXQ (častěji TVXQ! Nebo TVfXQ) je zkratka pro Tong Vfang Xien Qi, jsou Korejským boybandem utvořeným talentovou agenturou SM Entertainment v roce 2003. V Jižní Koreji jsou ale známi spíše jako Dong Bang Shin Ki (zkráceně DBSK). Později byli představeni v Japonsku jako Tohosinki pod Avex (sub-label Rhythm Zone) v roce 2005. Jejich jméno se překládá jako „The Rising Gods of the East“ (Vycházející Bohové Východu).

V roce 2008, vydali svůj šestnáctý Japonský singl „Purple line“, který debutoval na atopOricon single chart, DBSK se stávali pátým ne-japonským umělcem a vůbec první chlapeckou cizí kapelou, která měla písničku na první příčce. S jejich dvacátým třetím singlem „Doushite Kimi o Suki ni Natte Shimattandaro?“ DBSK udali nový rekord a stali se prvním cizím umělcem, který měl tři singly v atop chart. V roce 2010 s vydáním dvacátého devátého singlu „Break Out!“, zlomili svůj vlastní rekord. Na Oricon chart měli sedm písniček na první příčce.

 
Toto jsou neoficiální stránky vytvořené za účelem podpory K-popové skupiny Dong Bang Shin Ki v České republice. Nemáme v plánu jakkoliv narušovat autorská práva. Veškerý obsah byl pořízen z volně dostupných zdrojů, které jsou uváděny. V případě, že se na stránkách objeví obsah chráněný autorskými právy, stalo se tak neúmyslně a po upozornění bude bezprostředně smazán. Obsah vytvořen autory webu nekopírovat nebo pouze s viditelným uvedením zdroje.